GWARANCJA ZWROTU

Anulowanie

Akceptujemy anulowanie zamówienia przed wysyłką lub wytworzeniem produktu. Jeśli zamówienie zostanie anulowane, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Nie możemy anulować zamówienia, jeśli produkt został już wysłany.

Zwroty (jeśli dotyczy)

Akceptujemy zwroty produktów. Klienci mają prawo zażądać zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od otrzymania towaru.
Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu. Do zwrotu potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu. Prosimy nie zwracać zakupu do producenta.
Klient zostanie obciążony kosztami wysyłki najwyżej raz (dotyczy to zwrotów). Konsument nie pobiera opłaty za ponowne napełnienie za zwrot produktu.


Zwroty kosztów (jeśli dotyczy)

Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu prześlemy Ci e-mail z potwierdzeniem odbioru. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego zwrotu. Po zatwierdzeniu zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności w ciągu określonej liczby dni.

Opóźnione lub brakujące zwroty (jeśli dotyczy)

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź swoje konto bankowe.
Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej. Oficjalne wysłanie zwrotu może zająć trochę czasu. Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Zaksięgowanie zwrotu często zajmuje trochę czasu. Jeśli to wszystko zostało zrobione, a nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem tolfreyderise911479@gmail.com.

Aby uzyskać adres zwrotny, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem tolfreyderise911479@gmail.com.