O NAS

to firma z pasją do indywidualnego ubioru.to firma z pasją do indywidualnego ubioru.Our company is called Quanzhou Xinwu Trading Co., Ltd.
27#2902-1, Meixianshan Garden, Anji Road, Chengdong Street, Fengze District, Quanzhou City, Fujian Province

Nasza firma jest firmą odzieżową, która opracowuje, projektuje, produkuje i sprzedaje odzież.

Posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji odzieży w Europie. Mamy klientów na całym świecie, a zasięg naszych produktów stale się zwiększa. Firma posiada własne fabryki oraz szereg strategicznych partnerskich fabryk odzieżowych, aby zapewnić produkcję, jakość i obsługę posprzedażową. Nasze centrum rozwoju ma przewagę czasu, lokalizacji i personelu, aby jak najszybciej odkrywać nowe tkaniny i wzory. Stworzyło to doskonałe środowisko dla innowacji produktowych, a nasze produkty zostały dobrze przyjęte przez nowych i obecnych klientów oraz rynek.

Specjalizujemy się w sprzedaży odzieży damskiej i męskiej, odzieży ekskluzywnej i personalizowanej oraz obuwia. Aktywnie pracujemy, aby zabezpieczyć wybranych projektantów Salomey.com i wschodzące, ekscytujące talenty. Koncepcja polega na nadaniu każdemu ubraniu jego własnej osobowości, a przede wszystkim na celebrowaniu indywidualności i wyjątkowości.

Nasze usługi
Cenimy wszystkich naszych klientów: nasz oddany zespół obsługi klienta jest zawsze do Państwa dyspozycji. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza! Ponadto, dzięki naszej globalnej usłudze wysyłkowej, możesz łatwo odebrać swoje towary w dowolnym miejscu na świecie! Życzymy udanych zakupów w Salomey.com!

Dysponujemy szybkimi i bezpiecznymi kanałami logistycznymi. Każdy przedmiot został starannie dobrany i bezpiecznie dostarczony do Twoich drzwi. Możesz wybrać metodę płatności przy odbiorze, celem jest ochrona bezpieczeństwa Twoich pieniędzy.

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, prosimy o przesłanie pytań na naszą skrzynkę pocztową obsługi klienta pod adresem tolfreyderise911479@gmail.com

Tysiące produktów w różnych stylach czekają na Ciebie!